| home team - away team | 1X2 | tip A | tip B | odds | FT | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 - Portugal Taça de Portugal - past predictions | |||||||||||
| União Santarém - GIL Vicente |
| 2 | 2 | 1: 7.18 X: 4.02 2: 1.41 | 2-2 (0-0) | ||||||
| Camacha - Florgrade |
| 1X | 1 | 1: 1.92 X: 3.05 2: 3.80 | 0-1 (0-0) | ||||||
| AD Marco 09 - Maia Lidador |
| 1 | 1 | 1: 1.29 X: 4.35 2: 10.13 | 1-0 (1-0) | ||||||
| Paredes - Maria da Fonte |
| 1 | 1 | 1: 1.19 X: 5.08 2: 13.00 | 5-1 (3-1) | ||||||
| Sintrense - AVS |
| 2 | 2 | 1: 5.00 X: 3.53 2: 1.59 | 0-2 (0-1) | ||||||
| FC Serpa - Louletano |
| X2 | 2 | 1: 3.97 X: 3.03 2: 1.85 | 1-1 (0-1) | ||||||
| Ponte da Barca - Amarante |
| 2 | 2 | 1: 13.82 X: 5.76 2: 1.16 | 0-2 (0-1) | ||||||
| Mortágua - Leça |
| X2 | 2 | 1: 4.67 X: 3.30 2: 1.67 | 0-2 (0-1) | ||||||
| Bragança - Celoricense |
| 1X | 1 | 1: 1.77 X: 3.21 2: 4.24 | 6-1 (3-1) | ||||||
| Fátima - Vinhais |
| 1 | 1 | 1: 1.18 X: 5.07 2: 14.33 | 4-1 (3-1) | ||||||
| Cinfães - Leixoes |
| 2 | 2 | 1: 7.07 X: 4.13 2: 1.36 | 0-4 (0-4) | ||||||
| Fafe - Lajense |
| 1 | 1 | 1: 1.30 X: 4.39 2: 8.47 | 4-0 (2-0) | ||||||
| Beira-Mar - CF Os Belenenses |
| 2 | 2 | 1: 5.15 X: 3.72 2: 1.54 | 0-2 (0-0) | ||||||
| O Elvas - União de Leiria |
| 2 | 2 | 1: 5.98 X: 3.73 2: 1.49 | 0-2 (0-0) | ||||||
| Mafra - Tirsense |
| 1 | 1 | 1: 1.48 X: 3.78 2: 5.66 | 1-1 (1-1) | ||||||
| Oliveirense - Penafiel |
| X2 | 2 | 1: 3.32 X: 3.20 2: 2.02 | 1-2 (1-0) | ||||||
| Salgueiros - Feirense |
| X2 | 2 | 1: 3.77 X: 3.12 2: 1.90 | 1-0 (0-0) | ||||||
| Atlético CP - Lagoa |
| 1 | 1 | 1: 1.33 X: 3.94 2: 8.75 | 4-1 (2-0) | ||||||
| Vitória de Sernache - Varzim |
| X2 | 2 | 1: 4.28 X: 3.33 2: 1.75 | 2-1 (1-0) | ||||||
| Castro Daire - Portimonense |
| 2 | 2 | 1: 7.65 X: 4.33 2: 1.33 | 0-1 (0-1) | ||||||
| Sanjoanense - Pacos de Brandao |
| 1 | 1 | 1: 1.47 X: 3.88 2: 6.85 | 3-0 | ||||||
| Nazarenos - Vitória de Sernache |
| 2 | 2 | 1: 5.35 X: 3.48 2: 1.60 | 0-3 (0-0) | ||||||
| Maia Lidador - Vila Meã |
| 2 | 1: 2.73 X: 3.15 2: 2.43 | 0-0 (0-0) | |||||||
| Lusitano Évora 1911 - CF Os Belenenses |
| 2 | 2 | 1: 5.18 X: 3.73 2: 1.55 | 1-2 (0-1) | ||||||
| Florgrade - São João Ver |
| 12 | 2 | 1: 3.05 X: 3.30 2: 2.13 | 0-0 | ||||||
| Fazendense - Mocarriense |
| 1 | 1 | 1: 1.36 X: 4.33 2: 7.00 | 1-0 (0-0) | ||||||
| SC Covilha - Mortágua |
| 1 | 1 | 1: 1.59 X: 3.61 2: 5.26 | 0-1 (0-0) | ||||||
| Cinfães - Espinho |
| 1X | 1 | 1: 1.79 X: 3.15 2: 4.49 | 1-0 | ||||||
| Caldas - Sintrense |
| 1X | 1 | 1: 2.04 X: 3.18 2: 3.41 | 1-3 (1-1) | ||||||
| Machico - Camacha |
| 1 | 1: 2.46 X: 2.90 2: 2.83 | 2-2 (0-1) | |||||||
| Pacos Ferreira - Fafe |
| 1 | 1: 2.30 X: 3.11 2: 2.89 | 0-1 (0-0) | |||||||
| Varzim - Trofense |
| 1X | 1 | 1: 1.81 X: 3.31 2: 4.05 | 5-1 (1-1) | ||||||
| Olímpico do Montijo - Atlético CP |
| 2 | 2 | 1: 10.25 X: 4.85 2: 1.25 | 0-4 (0-4) | ||||||
| Atlético Malveira - Mafra |
| 2 | 2 | 1: 4.68 X: 3.60 2: 1.66 | 2-3 (1-1) | ||||||
| Fátima - Benfica Castelo Branco |
| 12 | 1 | 1: 2.19 X: 3.27 2: 2.95 | 3-1 (1-0) | ||||||
| Oliveirense - Penalva Castelo |
| 1 | 1 | 1: 1.05 X: 10.92 2: 27.20 | 4-0 (3-0) | ||||||
| Beira-Mar - União Lamas |
| 1X | 1 | 1: 1.96 X: 3.07 2: 3.78 | 3-3 | ||||||
| Tips | Win Tips | Success Rate (%) | Profit | Profit (%) | |
|---|---|---|---|---|---|
| tip A | 34 | 26 | 76.47% | 1.10 | 0.32% |
| tip B | 37 | 24 | 64.86% | -10.50 | -2.84% |
| tip B | Tips | Win Tips | Success Rate (%) | Profit | Profit (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.00 - 1.09 | 1 | 1 | 100.00% | 0.50 | 5.00% |
| 1.10 - 1.19 | 3 | 3 | 100.00% | 5.30 | 17.67% |
| 1.20 - 1.29 | 2 | 2 | 100.00% | 5.40 | 27.00% |
| 1.30 - 1.39 | 5 | 5 | 100.00% | 16.80 | 33.60% |
| 1.40 - 1.49 | 4 | 2 | 50.00% | -10.40 | -26.00% |
| 1.50 - 1.59 | 4 | 3 | 75.00% | 6.80 | 17.00% |
| 1.60 - 1.69 | 3 | 3 | 100.00% | 19.30 | 64.33% |
| 1.70 - 1.79 | 3 | 2 | 66.67% | 5.60 | 18.67% |
| 1.80 - 1.89 | 2 | 1 | 50.00% | -1.90 | -9.50% |
| 1.90 - 1.99 | 3 | 0 | 0.00% | -30.00 | -100.00% |
| 2.00 - 2.09 | 2 | 1 | 50.00% | 0.20 | 1.00% |
| 2.10 - 2.19 | 2 | 1 | 50.00% | 1.90 | 9.50% |
| 2.30 - 2.39 | 1 | 0 | 0.00% | -10.00 | -100.00% |
| 2.40 - 2.49 | 2 | 0 | 0.00% | -20.00 | -100.00% |
| total | 37 | 24 | 64.86% | -10.5 | -2.84% |
Taça de Portugal
Portugal - Season 2026
2026-08-28 2026-10-18
2026-08-28 2026-10-18